Přijďte k nám

Dobře víme, jakou pověst mají v dnešní době banky na trhu s půjčkami. Není snadné získat půjčku jen tak. Musíte splňovat spoustu nejrůznějších podmínek. Žadatel o půjčku musí bance prokázat, že v první řadě má čím půjčku splatit a tím pádem musí doložit své příjmy, které musí být dostatečně vysoké. Dále musí projít prověřením registru dlužníků, a jelikož se do tohoto registru dostávají i záznamy o pozdních splátkách či o debetu na běžném účtu, tak je už téměř jasné, že velká spousta lidí má trochu problém tímto prověřením projít. No a tím pádem také pro bývá většina žádostí o půjčku zamítnuta.

košík bankovek

Tak tohle se Vám u nás nestane. Naši nebankovní hypotéku můžete získat snadno a rychle a to naprosto bez problémů a zdlouhavého zdržování schvalovacího procesu. Nevyžadujeme vysoké příjmu ani jejich dokládání. Také nám nevadí nějaký ten záznam v registru dlužníků. U nás neprobíhá žádné prověřování. A právě díky těmto základním výhodám naší půjčky je tento úvěr dostupný téměř všem. Jedinou podmínkou, kterou si klademe, je zástava v podobě nemovitosti.

A nemusíte hned věšet hlavu, pokud žádnou nemovitost nevlastníte, protože je možné využít tak zvaného ručitele, který se za Vás zaručí svou nemovitostí. Zažádat o půjčku u nás není nic složitého. Stačí jen vyplnit dotazník a my už se o všechno postaráme a to opravdu rychle. Díky tomu, že Vás neprověřujeme v registrech a ani po Vás nevyžadujeme zdlouhavé dokládání příjmů je schvalovací proces o mnoho rychlejší než u bank a peníze máte už do čtyřiadvaceti hodin od sepsání smlouvy.
vějíř z eurovek

Jak tedy vidíte, vše jde snadno a rychle. Navíc díky tomu, že je náš úvěr bezúčelový, jej můžete využít, na cokoliv zrovna potřebujete. Jestli jej využijete na pořízení nemovitosti, či na pořízení nového nábytku nebo dokonce na vyplacení exekuce, je jen a jen na Vás.