Postel je pro děti nábytek, který potřebují


Každé dítě je jiné a nutno podotknout, že ze sebe denně vydá i jiné množství energie. Jedno však mají všechny děti společné, a to potřebu dobře se vyspat a večer ulehnout do postele, která jim přinese klidný a ničím nerušený spánek. Je proto zásadní vybrat jim takové lůžko, které by jim bylo pohodlné a dostatečně velké pro jejich potřeby otáčení a komfortu v průběhu spaní.
spící dítě

1 Velikost, která je pro malé ratolesti uspokojivá

Dětská postel 90×200 se v pokojíku vašeho dítěte rozhodně neztratí. Šířka, kterou disponuje je dostatečně prostorná a optimální pro potřeby kvalitního spánku a svou délkou je nezaměnitelně komfortní.
Tento typ postele uspokojí nejen malé ratolesti, které vyrostly z dětské postýlky, ale i dorůstající děti už jenom z toho důvodu, že z ní jen tak nevyrostou.

2 V každém věku je dobré hledět na bezpečí

Nezáleží na tom, jestli je vaše dítě menší nebo naopak starší. Žádné dítě není staré na to, aby mělo jistotu v podobě šikovné zábrany, aby ze své postele jen tak neupadlo na zem.
Mnoho dětí se naopak cítí více v bezpečí a má jistotu, že jsou chráněné právě tehdy, pokud se na posteli nachází zábrana.

3 Využitý prostor i pod ní

Prostor, který se nachází pod postelí, můžete využít k dobře řešenému úložnému místu, protože v sortimentu nalezete i varianty se šuplíky. Do nich si může vaše dítě uložit lůžkoviny nebo hračky, které chce mít po ruce, ale současně i mimo dosah očí.
dítě v posteli

4 Elegantní varianty dřeva

Co potěší nejen rodiče, ale i všechny děti jsou možnosti, ze kterých si můžete vybírat.Mnoho dřevěných variací, které nalezete v nabídce potěší i ty náročnější děti, které chtějí mít postel i z hlediska designu co nejvíce moderní. Přírodní dřevo, světlejší nebo tmavší odstíny nebo i možnost, kdy si můžete vybrat barevně lakovanou postel je něco, co potěší rodiče, ale i děti různé věkové kategorie.