Hubnutí bez trápení


Když se člověk rozhodne zhubnout, zaslouží si nejednou pochvalu. Protože nadváha škodí v mnoha ohledech a nepůsobí ani nijak esteticky, a kdo se jí zbaví, udělá pro sebe dost a dost v nejednom ohledu.
Ovšem rozhodnout se neznamená ještě zhubnout. Takové předsevzetí je totiž jenom první z mnoha kroků, jež bude třeba ujít na cestě k dosažení ideálu, a navíc ten nejjednodušší z oněch kroků.obézní muž.jpg
Daleko složitější je to, co následuje. Tedy dieta a zvýšené množství pohybu. Protože hlad není ničím příjemným a nejednoho člověka odradí, zejména při představě, že by měl trvat dlouhodobě, a ani po zvýšené pohybové aktivitě se cvalík necítí nikterak dobře, ba má nejednou pocit, že co nevidět vypustí duši.
Ovšem takto se vlastně nemusí trápit skoro nikdo. Existuje totiž něco, co chrání právě před oním nepříjemným pocitem v oblasti trávicího traktu.
Pokud si někdo pořídí Slimex na hubnutí, může si být jist tím, že se mu budou ona zpropadená kila shazovat mnohem příjemněji. Jde totiž o anorexigenní přípravek, který snižuje chuť k jídlu. Ovlivní příslušné receptory v mozku, čímž vyvolá pocit nasycení i po malé zkonzumované porci, a zbavuje nutkavé touhy jíst zbytečně více, než je zapotřebí; a přitom není třeba nic víc, než užít ráno jednu tabletu a tuto dostatečně zapít vodou.
Díky tomuto přípravku je tak hubnutí téměř hračka. Protože si jistě snadno domyslíte, že bez pocitu hladu se hladoví vcelku příjemně.
A lze-li Slimexu snad něco vytknout, pak jedině to, že bohužel není určen pro každého. Nikoliv kvůli ceně, jež je přijatelná, nýbrž kvůli některým kontraindikacím, jako jsou:po zhubnutí v kalhotách.jpg

  • mentální anorexie nebo bulimie
  • Touretteův syndrom
  • ischemie
  • srdeční selhání
  • srdeční vada nebo jiné kardiovaskulární onemocnění
  • závažná porucha jater či ledvin
  • a glaukom

Nevhodný je dále i pro těhotné a kojící ženy. Ovšem ostatním lidem, těm zdravým, prokáže určitě dobré služby.