Získejte trvalý pobyt na spolehlivé adrese

Trvalé bydliště je údaj, kterým disponuje naprosto každý občan České republiky. Ať už je pravda kdekoliv, v občanském průkazu a na příslušných úřadech zkrátka musíte mít napsanou trvalou adresu, na které jste k zastižení a kam je možné vám například posílat dopisy či jiné formality. Pro mnohé není uvádění adresy problém, výjimkou jsou však lidé, kterým hrozí exekutor. Ptáte se proč?

domek

Představte si, že máte na krku nepříjemného exekutora. Bojíte se, že přijde k vám domů a sebere vám všechen váš vydřený a zasloužený majetek, například kvůli nějakému nedorozumění nebo lidské hlouposti. Jak ochránit svůj majetek? Ideální bude, kdy si zakoupíte nové trvalé bydliště, které bude mimo místo vašeho opravdového, skutečného kontaktního bydliště, kde žijete. Ochráníte tak svůj majetek a rodinu.

Městský úřad není dobrou volbou

Svůj trvalý pobyt můžete umístit například i na městský úřad, jako tomu spousta lidí dělá. Problémem však je, že to nepůsobí vůbec důvěryhodně, není to zrovna ideální řešení, pokud chcete mít opravdu jistotu. Lepší je si zakoupit nějakou reálnou adresu, která nevyvolává žádné pořízení. Takovouto adresu můžete získat již od 99 korun měsíčně, což se samozřejmě vyplatí. Setřeste tedy exekutora a pořiďte si adresu, která vám to umožní.

smlouva

Jednoduché vyřízení v několika krocích

Možná si myslíte, že se kolem tohoto celého procesu bude motat spousta administrativy. Nenechejte se však mýlit, je tomu totiž přesně naopak, je to snadné a jednoduché, zvládnete to v několika krocích. Jak to tedy bude celé probíhat?
– Připravení všech potřebných dokumentů
– Výpis z aktuálního katastru
– Souhlas s nahlášením Vámi zvoleného bydliště
– Praktická výpomoc při zakládání Vaší nové datové schránky
Jak tedy vidíte, se vším vám bude pomoženo, není to nic, co byste nezvládli. Své nové bydliště můžete mít třeba ještě dnes.