Dá se naučit cizí jazyk online?

Cizí jazyky jsou v dnešní době nutností. Ze školních let sice můžeme mít základy, pokud však pravidelně neopakujeme a netrénujeme slovní zásobu a mluvu, časem se nám z hlavy většina vědomostí ztratí.
Mnohokrát si dáváme předsevzetí nebo cítíme odhodlání začít a naučit se něco nového či oprášit vědomosti staré. Většinou to však zůstane ve fázi plánování a skutek utek. Mnohokrát si před dovolenou říkáme, že letos už nebudeme vypadat jako blázni, kteří se nedokáží domluvit a opravdu s tím už něco uděláme, jen mít čas…
jazyky na tabuli
Právě časová náročnost a pravidelnost v docházení na kurzy může být důvodem, proč je již dopředu vzdáváme. Samotné nás také nebaví ležet v knihách a jen tak si něco opakovat.
Online kurzy cizích jazyků v této situaci mohou být řešením našich problémů.
oxfordská agličtina
O co se vlastně jedná?
Jazykové školy si jsou vědomy naší časové tísně, a proto se snaží výuku přizpůsobit tak, aby nám co nejvíce vyhovovala a také, aby byla pro nás efektivní. Můžeme se tak učit z pohodlí svého domova a právě v době, kdy nám to nejvíce vyhovuje.
Kurzy jsou šity na míru jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým, nebo zdatným řečníkům, kteří však nechtějí ztratit svou tvrdě vydřenou formu.
Přihlášením do kurzu, který trvá třeba půl roku, si zajistíme přístup k učivu a můžeme procvičovat a získávat znalosti právě z té oblasti, která nám vyhovuje.
školní knihy
Jak to probíhá?
Lekce si můžeme ušít takzvaně na míru, vybereme si to, co se právě toužíme naučit, tedy jen ta slovíčka a fráze, která sami chceme, nebo třeba potřebujeme znát.
V kurzu je zpracován přehled gramatiky, ale také konverzace, můžeme si poslechnout audioknihu. Každý si zde najde styl výuky, který mu vyhovuje. Kdo si bude chtít dokola procvičovat slovíčka a fráze, není to problém. Kdo dává přednost konverzaci, i zde se dá s ostatními studenty na připravená témata pohovořit.
Po ukončení kurzu zpravidla obdrží student certifikát. Může také navázat na získané znalosti a pokračovat v dalším stupni.