Zatočte i s mikroskopickými nečistotami v bazénu


Máte svůj bazén pod kontrolou? Jistě o vodu vněm pečujete a snažíte se předcházet vzniku potíží. Jen tak si lze užívat dokonale čisté a nezávadné vody po celé léto. Váš bazén přesto může být v ohrožení. Jsou to především miniaturní nečistoty, které mohou zapříčinit potíže.
Miniaturní nečistoty jsou pouhým okem neviditelné, ale nedovede je zachytit ani žádná z filtrací. Z tohoto důvodu jsou velmi zrádné a i při nejvyšší možné péči o bazénovou vodu tak může vzniknout problém. Voda tak může být lehce znehodnocena.bubble

Pořízení vločkovače se vyplatí

I s tímto problémem se dá však celkem dobře a rychle bojovat. Pokud tedy zpozorujete jakékoli zhoršení vody, zákal nebo řasy, tak urychleně použijete vločkovač. Ten zajistí velmi efektivní a rychlé vyřešení celé situace.
Vločkovač totiž dokáže sloučit mikroskopické nečistoty do větších celků, se kterými si už každá filtrace hravě poradí. V tom je jeho celé kouzlo. Pokud vlastníte bazén, je dobré ho mít doma, aby byl kdykoli po ruce a připraven k použití.

Aplikace je snadná, účinek rychlý

Tento přípravek seženete v pevné nebo tekuté formě, je pouze na vás, se kterým se vám bude lépe manipulovat. U obou přípravků se při dávkování řiďte doporučením výrobce na obalu. Aplikace je však velmi snadná a nehrozí žádné nebezpečí.
Vločkovač jednoduše rozmícháte s trochou vody a vlijete do bazénu po celém jeho obvodu, tak zajistíte distribuci do celého objemu vody. Pak musíte dát nečistotám šanci a čas se seskupit, to lze pouze za vypnuté filtrace.
Nyní už vás nic nemůže překvapit, díky vločkovači bude váš bazén opět v perfektním stavu a křišťálově čistou vodu vám bude každý závidět. Neváhejte si ho tedy zapsat do seznamu věcí, které si k bazénu určitě musíte pořídit, uvidíte, že se vám vyplatí.pump