Jak zůstat opálená

Co to dá práce a hlavně času, aby se člověk přes léto hezky opálil a pak stačí pár týdnů a veškerá snaha je pryč. Také každý rok takto hudráte a přemýšlíte, jak by se dala ta krásná snědá barva na Vašich končetinách udržet? Jednou z možností jsou tónovací krémy. My ale můžeme spojit udržení opálení s jednou příjemnější záležitostí. S jídlem. Prostě konzumujte takové potraviny, které Vás obarví zvenku. Pochopitelně, že to není nijak radikální, ale určitě to stojí za vyzkoušení. Vzpomeňte si na zeleninu, která má jasné barvy.
–         červená paprika
–         oranžová paprika
–         rajčata
–         mrkev.
svazek mrkve
To jsou ty zázračné přírodní produkty, které Vám pomohou udržet snědou barvu. Obsahují navíc betakaroten, který je významným antioxidantem. Má i tu schopnost, že Vás před škodlivými slunečními paprsky dokáže i ochránit.
meruňky na prkýnku

Pitný režim je důležitý

Jestliže nejste právě králičí typ a zelenina Vám nic moc neříká, nevadí. Můžete vsadit na šťavnaté ovoce. Meruňky, broskve a nektarinky Vám prokáží stejnou službu.
§  Pokud na sluníčku rádi mlsáte, zkuste si udělat nealkoholický drink z kokosového mléka.
§  To má totiž také schopnost udržet pokožku krásně snědou.
Důležité, pro zdravě vypadající pokožku, je určitě i její zavlažování. Proto se rozhodně nesmí zapomínat na tolik propagovaný pitný režim. Hlavně nezapomínejte, že káva rozhodně mezi zavlažovače nepatří. Má právě opačný účinek. Tudíž je potřeba ji vyvážit sklenou vody. Co je rozhodně vhodné, to je zelený čaj. U jeho konzumace se rozhodně držet zpátky nemusíte. Dopřávejte si ho tak často, jak budete chtít.
odpočinek u sprchy
–         Zelený čaj Vám prokáže jednu skvělou službu – zabrání pokožce stárnout.
Obsahuje velké množství antioxidačních a minerálních látek. Zelený čaj je také dobrým bojovníkem proti některým civilizačním chorobám. Hlavně proti tolik obávané rakovině a ateroskleróze.