Úniková hra, ve které se zapotíte

Nevíte se rozhodnout pro zábavní aktivitu, která by vás s vašimi přáteli dostala svým průběhem a přinesla vám vzpomínky, které si rádi zpětně vybavíte? Nepřemýšlejte dlouho nad možností, vrhnout se do místnosti, ve které budete zavřeni tak dlouho, až přijdete na správnou odpověď.
Tento typ hry totiž uspokojí všechny lidi, kteří prahnou po zábavě a záhadách, které vyžadují mít intuici pro každý detail.otazníky.jpg

OBLÍBENÁ HRA PRO DOSPĚLÉ

Pobavit se můžou i dospělí, kteří jinak žijí klidným životem, ve kterém nemají žádné vzrušení. Úniková místnost Pardubice nabídne program všem, kteří nemají strach prožít nevšední den plný tajemných otázek, na které musí odpovědět v přesně stanoveném limitu.
V Pardubicích je tomu 75 minut, které máte na to, abyste přišli na záhadu, která se v místnosti odehrává. Váš tým se může skládat ze dvou nebo až pěti hráčů, kteří s vámi toto dobrodružství prožijí. Čím více vás přijde, tím pro vás bude hra do jisté míry snazší, protože spojíte všechny hlavy dohromady.
Neméně důležité je i to, že se vám v takovém případě vstup i finančně vyplatí.

ZPESTŘENÍ VZTAHU A HEZKÉ ODREAGOVÁNÍ

Tato hra je lákavá i pro všechny páry, které nechtějí pořád dokola navštěvovat restaurace nebo kina. Ani představa neustálého sezení doma není lákavá, takže pokud máte partnera, se kterým se už poněkud nudíte, vyrazte na místo, které vám den a vztah perfektně zpestří.otazník na dveřích.jpg

SAMARA A DVOJITÝ AGENT

Zvolit si můžete ze dvou připravených místností, ve kterých si zahrajete hru o čas a o vaši logiku. Představte si, že se ocitnete v centru dění historického příběhu v místnosti zvané Dvojitý agent. Tak trochu vás děj může zmást a vy sami nebudete vědět, kdo za všechno vlastně může. Vyřešit hlavolam se vám však s pomocí vaší logiky jistě povede.
Nebo se zkuste zaměřit na hororový snímek v místnosti Samara, kde bude příběh s tajemným děvčátkem pokračovat dál.
Rozhodně stojí za to, přijít nás navštívit a vybrat si možnost, která vás více uchvátí.