Trápí vás nedostatek místa v domě?

Není nadto, mít doma dostatek úložných prostor, do kterých se nám pohodlně vejde všechno potřebné, co chceme uložit. Ať už je to oblečení, spotřebiče, knihy, ložní prádlo anebo třeba lyže a sportovní potřeby. Na takové věci není nikdy místa dost. A přece si ho můžeme chytře zajistit v případě, kdy vsadíme na dobře navrženou vestavěnou skříň.bílá vestavěná skříň.jpg
Vestavěná skříň Sten-skrine je výhodná v tom, že tento jediný kus nábytku snadno nahradí několik běžných kusů, které by vám doma zabíraly zbytečně mnoho prostoru, a ještě ke všemu by byt opticky zahlcovaly. Ovšem pozor, pokud si myslíte, že se tento typ nábytku uplatní pouze v malém bytě anebo v atypických prostorech, pak se mýlíte. I ve velkých rozměrných místnostech vám prokáže skvělou službu, o to více v případě, když se je rozhodnete prakticky rozdělit – funkci takové dělicí přepážky může výborně zastat právě vestavná skříň, takže získáte hned dvě výhody najednou – rozdělíte příliš velký prostor, a ještě ke všemu budete mít praktické úložné prostory k tomu.
Navíc, nepředstavujte si tento druh nábytku pouze v podobě zhotovené z klasického dřeva anebo lamina. Může nabývat mnoha podob, od těch klasických, až po ty nejmodernější trendy s potiskem na sklo.
A když jde o nábytek na míru, tak počítejte s tím, že bude vypadat přesně tak, jak chcete vy – uvnitř, i zvenku.bílá kuchyňská skříň.jpg
Vnitřní členění může být opravdu rozmanité a bude se odvíjet podle toho, co budete chtít ukládat. Stejně tak i hloubka, šířka a výška skříně závisí na tom, jaký konkrétní prostor tomuto nábytku vyčleníte – můžete tak využít nějaký nevzhledný kout, atypická místa, která se k ničemu jinému nehodí anebo dlouhý prostor podél stěny na chodbě. A to i v případě, že je jeho hloubka třeba jen třicet centimetrů – i takové místo k ukládání věcí vám jistě přijde vhod.
Nejlépe uděláte, když nebudete dlouho váhat a co nejdříve oslovíte toho pravého zhotovitele, abyste si prohlédli jeho návrhy.