Ochranná síť zvýší bezpečnost na maximum

Také přemýšlíte, že vašim ratolestem pořídíte venkovní trampolínu? Proč také ne, je to skvělá věc, která na zahradě vždy najde své uplatnění. K sehnání je v mnoha velikostech a vejde se tak téměř všude. Dopřeje vašim dětem, ale i vám, když na to přijde, hodiny pohybu a radosti a to stojí za to.

Skákat na trampolíně není však jen o pouhém skákání. Tato pohybová aktivita má velmi příznivý vliv na více oblastí našeho organismu. Pravidelný pohyb je základ, to už víme. Dále je zde fakt, že pohybem se předchází obezitě, které je dnes stále častější. Nemalý vliv má ale i na rozvoj koordinace pohybů a obratnosti. Pozitivní přínos rovněž tkví v přirozeném nácviku soustředění a celkového zklidnění. Z tohoto důvodu lze takový pohyb s velkým úspěchem používat při nápravách specifických poruch učení či hyperaktivity.
Vždy však mějte na paměti, že jde zároveň i o dosti nebezpečnou činnost, pokud se nedodržují určitá pravidla. Proto své děti nenechávejte skákat samotné a sledujte je. Kromě toho vám však dobře poslouží ochranná síť na trampolínu, má preventivní úlohu před těžkými úrazy, kdy člověk může vypadnout mimo plochu.

Žádné omezení, ale maximální prožitek ze skákání

Nezapomeňte tedy ochranou síť také pořídit. Nebude v ničem překážet a neomezí pohyb, pouze zabrání nebezpečným pádům na zem. Vyplatí se v každém případě, ale nejvíc jí oceníte v situacích, kdy máte malé děti. Nemusíte se tak bát, že se náhle ocitnou mimo plochu a jen v klidu hlídáte jejich dovádění.
Naše ochranné sítě mají také jistou výhodu, jejich kotvící tyče sahají až k zemi, což není až tak obvyklé. Zajistí to však jejich vyšší stabilitu a odolnost proti poškození. Rovněž výška 180cm spolehlivě zabrání nebezpečnému vypadnutí mimo plochu. Dodávána je ke všem rozměrům našich trampolín, takže vždy naleznete vhodnou variantu pro vás.