Nekrásnější výběr

Co budete všechno potřebovat a jaké věci si nakoupit si přečtete v letáčku, který dostává každá těhotná maminka v ordinaci, ale možná nevíte, že nemusíte kupovat dětské oblečení jen s tradičními vzory.
Bodyčka, dupačky, čepičky a další oblečení kupujte pouze z bavlny nebo bambusu. Pro miminko jsou nevhodnější. Bavlna dobře saje pot, velmi snadně se udržuje – může se prát na 60 stupňů celsia a také je snadné ji přežehlit na nejvyšší stupeň, a tak zajistit její hygieničnost , která je pro novorozeně velmi důležitá.miminko v pruhovaném kabátku
Originalita, ale pohodlí především
Už jste prošli hodně obchodů s kojeneckým oblečením a stále jste si nevybrali? Nezaujaly vás stále stejné potisky s kýčovitě vyvedenými opičkami a veverkami v křiklavých barvách? Chtěli byste mít pro vaše miminko něco, co by se líbilo vám a mělo to šmrnc? Není nic snazšího než si vybrat originální bodyčka s potiskem https://www.kojeneckeobleceni.cz/Originalni-body-c59_0_1.htm. Miminko ve svém overalu může dát světu najevo, že miluje tatínka nebo třeba chce, aby mu dal celý svět pokoj. Nebo dokonce může triko být potištěné tak, že si přiloženým fixem vyplníte jeho datum narození, čas, porodní váhu, délku, jméno. Ušetříte si tak odpovědi na zvídavé otázky ostatního okolí, každému to bude hned jasné! A taky může hned maličké začít oslovovat. No řekněte, není to dobrý nápad?kojenecké oblečení visí na šňůře

Řekne to o mě tričko!

K dalším cool nápisům patří i oznámení, že je novorozeně nespavec, takže nemusíte na potkání každému vysvětlovat, proč máte kruhy pod očima.

Nebo taky může body říct něco o povaze broučka, sladce spícího v kočárku. Ale třeba taky o tom, jaký je maminka nebo tatínek. Co takhle říct okolí, jakému sportu fandí rodiče? Připravte se na pořádnou jízdu kočárkem, protože to bude textový fičák! Vaše maličké bude hvězdou mezi ostatními miminky.