Proč muže vábí ženská vůně


Znáte textaře a hudebníka Vašo Patejdla? Byl to jeden z nejúspěšnějších umělců doby socialismu a tehdy také produkoval své nejznámější hity. Jedním z nich je i skladba „Voniavky dievčat“, ve které je naznačeno, že Vašo Patejdl tu nejkrásnější vůni mezi ostatními snadno rozezná. Snad nám tím chtěl naznačit, že muži mají pachovou paměť a velmi dobře rozpoznají vůni své vyvolené, nikoli podle parfémů, které jen matou to přirozené, od přírody, ale vůni ženského potu.

novomanželé s kyticí

Ženský pot je pro muže dokonalým afrodiziakem a jistá svědectví na základě výzkumů o tom podávají i sexuologové, například známý lékař MUDr. Radim Uzel. Co však mnozí muži netuší, je informace, že ženský pot je posilovač tvorby testosteronu a mužské erekce. Musí jít ovšem o pot přitažlivý, na základě genetického kódu, který muži rozpoznají vždy, kdy se jedná o odlišnou DNA. Takový pot mužům nepáchne odpudivě, ale naopak je velmi silně přitahuje a může vyvolat i intenzivní orgasmus. Pro ženu to rovněž znamená důkaz, že její partner je ten správný, a že tu nehrozí incestní defekty narozených potomků v podobě různých tělesných abnormalit. A přivést na svět tělesně či duševně postiženého jedince je snad tou největší tragédií milujícího se páru.

partneři v přírodě

Zde také hledejme odpověď na to, proč mnoho mužů se zálibou očichává spodní prádlo či bosá chodidla a vnímá tuto vůni za něco božského. Někteří se za svůj přirozený projev stydí a jsou považováni za úchylné fetišisty, přitom je to pouze nedorozumění, které potvrzují i odborníci.

Pokud tedy věnujete pozornost alternativní medicíně a dáváte před Viagrou přednost přírodním produktům, zejména bylinkám, s nimiž lze docílit opětovné hormonální rovnováhy a posílení testosteronu, zvláště při stresových situacích, máte tu další podnět k uvědomění, jak zlepšit váš sexuální život. Spolu s eliminací stresových vlivů, užíváním vhodných bylin, jako je Kotvičník či Ženšen, a zdravější stravou i bez syntetických přípravků, jako je Kamagra Gold, tu máte k dispozici to, co vám každá žena nabízí prakticky 24 hodin denně – svou přirozenou vůni.