Laser game nadchne malé i velké hráče

Už jste někdy měli příležitost zahrát si tolik oblíbenou laser game? Pokud ne, určitě jste o této aktivitě přinejmenším alespoň slyšeli. Jedná se o skutečně velmi oblíbenou a atraktivní hru, která láká stále více zájemců hlavně díky nízkým nákladům, díky dobrodružství, které poskytuje, a také díky své originalitě. Neváhejte si laser game vyzkoušet na vlastní kůži i vy, uvidíte, že i přes počáteční obavy z nepochopení pravidel si celý zážitek velmi užijete. Pravidla jsou skutečně jednoduchá, a nic víc řešit nemusíte. Stačí se tedy pouze odvázat a snažit se zajistit svému týmu vítězství.

billboard-left(1)

Více herních variant
Laser game se může hrát v několika herních variantách. Většinou se účastníci rozdělí do dvou týmů, které proti sobě navzájem soupeří. Vaším cílem v takovém případě bude mířit na své protihráče a strefovat se do jejich vest, které jim počítají zásahy. Vyhrává ten tým, jehož poměr obdržených a přidělených zásahů bude nejlepší. Další možnou alternativou je hra, kdy všichni hrají navzájem proti sobě. Váš cíl bude v takovém případě prostý – snažit se strefit co nejvíce krát své soupeře, a zároveň si dostatečně chránit záda a obdržet co nejméně zásahů.

  • Aktivita vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií
  • Bezbolestná a bezpečná zábava, kterou si můžete užívat zcela bez obav
  • Cenově dostupná atrakce, kde neplatíte za jednotlivé výstřely ani nic podobného
  • Bez nutnosti disponovat vlastním vybavením, vše vám bude vždy zapůjčeno

skupina


Vytvořte si rezervaci
Abyste měli své místo v aréně jisté, měli byste se předem objednat a zarezervovat si arénu jen pro sebe. Budete tak mít jistotu, že bude zrovna volno, a že nebudete muset čekat na to, až ostatní dohrají své bitvy. Rezervaci lze provést jednoduše prostřednictvím internetového formuláře. Zarezervujte si tedy vám vyhovující čas a pusťte se do zábavné hry i vy.