Elixír na věčné mládí

Těžko se dá uvěřit tomu, že by existovat nějaký elixír, který vypijeme, a ihned se nám změní život. Budeme mladší, krásnější, plní zdraví a zkrátka všechno bude fajn. To skutečně může fungovat jen ve filmu nebo pohádce. Přesto se na trhu objevila jedna velmi známá specialita, která je pro naše zdraví velmi prospěšná a nijak není na místě snižovat její zásluhy. Právě houba Reishi má ovšem podíl a zásluhu na tom, že si poradí s nepříznivým zdravotním stavem ve velmi krátké době po použití. Proslavila se především v čínské medicíně a mniši by mohli vyprávět. Pomáhala jim totiž zlepšovat duševní aktivitu. Když pomáhala dříve, rozhodně není důvod, proč by to nemohlo fungovat i dnes.

reishi houba

Účinky Reishi na organismus

Můžeme se setkat i s jejím českým názvem a tak když uvidíme přípravky lesklokorky lesklé, tak stojí za to trochu zpozornět. Máme totiž na dosah ruky právě Reishi. Zrovna právě jí se říká, že se jedná o houbu nesmrtelnosti neboli věčného mládí. Tak k tomuto bychom měli být trochu obezřetní, ale nicméně její skvělé účinky na náš organismus jí rozhodně upřít nesmíme. Mezi výraznou pomoc jí musíme přiznat boj proti rakovině a léčí i Alzheimerovu chorobu a stařeckou demenci. Možná odtud fouká vítr, proč se jí tak říká. Ale nicméně skutečně pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku, léčí onemocnění jater, bronchitidu, astma, jedná se o účinné analgetikum, což příznivě pomáhá při migréně. Vysoký cholesterol je civilizační nemoc, ovšem jeho vysoké hodnoty neobstojí, houba mu je totiž neumožní. A to je skutečně jen malý výčet jejích účinků.

tobolky naplněné práškem

Produkty s Reishi

Dnešní trh nabízí neskutečně velké množství produktů, kde bude tato houba hrát hlavní roli. Díky tomu ji mohou konzumovat všichni, kterým by dělalo problémy pojídat houbu. Reishi houba Energie života tak přináší několik variant pro své uživatele. Skvělé jsou kapsle, stejně tak jako čaje a mnohé další výrobky. Je krásné, když se vrátí zpátky chuť, touha a radost do života, to je k nezaplacení.