Družstevní byt může být skvělou zárukou za vaši hypotéku

Máte v plánu požádat o americkou hypotéku? V tom případě se jedná o skvělé rozhodnutí! Snad žádná jiná hypotéka vám nenabídne víc.
Každý, kdo se chystá požádat o americkou hypotéku, by měl znát její podmínky. Mnoho jich není, protože právě pro americkou půjčku je typické, že žadatele zbytečně nezatěžuje – a to je výborná zpráva!hromádka drobných zlatých mincí
Jen jedna z nich je opravdu podstatná – jedná se o ručení nemovitostí.
Jestliže máte zájem o americkou půjčku, pak se za ni musíte zaručit vhodnou nemovitostí. A pod tímto označením se skrývá široké spektrum možností.
Zdaleka se nejedná pouze o obvyklé ručení domem či bytem, využít můžete jakýkoli nemovitý majetek, který má svou tržní hodnotu. To znamená, že americkou hypotéku si můžete sjednat jak na garáž, tak třeba i na nezastavěný pozemek. Můžete si vyřídit hypotéku na družstevní byt, stejně tak jako hypotéku na výrobní areál vaší firmy.
Jak je tedy vidět, možností je mnoho a každý si z nich pohodlně vybere.
A kupodivu si mohou vybrat i ti, kdo žádný majetek nevlastní. Ti to budou mít možná o něco složitější, protože k tomu, aby dostáli všem podmínkám, musí zajistit ručení majetkem nějaké třetí osoby. Může to být kdokoli, kdo bude ochotný ručit svým majetkem za jejich půjčku. Ať už to bude někdo z rodiny, blízký přítel anebo třeba soused, zkrátka kdokoli, kdo má po ruce vhodnou nemovitost a bude vám důvěřovat – stane se vaším spoluručitelem.vějíř euro bankovek na modrém pozadí
A jaká by měla být hodnota zvolené nemovitosti?
Tak to je opravdu důležitá otázka. Hodnota nemovitosti se posuzuje podle aktuálních cen na trhu. A vy byste vždy měli zvolit takovou nemovitost, která svou hodnotou koresponduje s výší částky, o jakou plánujete požádat.
Oproti vámi zvolené nemovitosti můžete získat úvěr až do výše sedmdesáti procent ceny této nemovitosti. Takže čím vyšší úvěr chcete, tím hodnotnější nemovitost musíte zvolit jako záruku.