Ať máte jakékoli plány, tak zásuvky i vypínače s nimi vždy sladíte!

Připravujete revoluci ve své domácnosti? Máte v plánu velkou investici do proměny interiéru vašeho bydlení? Toužíte po moderní, vyladěné domácnosti, kde všechno krásně zapadá a dobře slouží?

přepínač

V tom případě máte již jistě jasno v tom, co se vám líbí, a co ne, víte, jakou barvu stěn zvolíte pro výmalbu v tom, kterém pokoji, i kam si půjdete pro koberce a nový nábytek. Nebude to levné, ale jistě to bude stát za to, ať už jste se inspirovali nějakým vyhlášeným bytovým designérem, katalogem o bydlení anebo půjdete svou vlastní cestou a budete tvořit svým srdcem a rukama.
Je jasné, že v případě velké proměny celé domácnosti budete muset investovat nemalé prostředky do nového nábytku, bytového textilu, a možná i spotřebičů. Nicméně v žádném případě byste neměli zapomenout ani na drobné detaily, které by váš plán mohly na konci nepříjemně narušit:

No jen si představte, jaké by to bylo, když by na vínové stěně zářila stará bílá ošoupaná zásuvka! Nebylo by to nic moc. Ale ruku na srdce, i kdyby tato zásuvka byla nová, tak když bude bílá, anebo klidně i smetanová, tak to stále nebude ono. Ono to totiž může být pouze v situaci, kdy se tato zásuvka na stěně dokonale ztratí a nebude svou barvou nijak narušovat celkový dojem.

Takže k dokonalému celkovému výsledku budete s velkou pravděpodobností potřebovat také dokonalé zásuvky a vypínače v potřebných tvarech a barvách.

zástrčky


Ptáte se, kde je vzít? Odpověď je jednoduchá! Doba jde kupředu, takže zapomeňte na výběr před deseti lety a směle vyrazte do prodejny elektra s požadavkem na barevné rámečky, jaké budete potřebovat. Prodejce elektroniky Schneider Unica připravil právě pro všechny, kdo chtějí mít svůj domov dokonale vyladěný, modulární řadu univerzálních strojků, ke kterým si můžete zvolit rámečky v libovolných barvách https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/. Takže ať už doma stěny omalujete jakoukoli barvou, zásuvky a vypínače s nimi vždy sladíte!