Přebytek peněz

Řěkněme že máme nějaký přebytek peněz, jak snima naložit? S penězi by jsme měli dobře hospodařit a nerozhazovat je za nezbytnosti, které si usmyslíme že zrovna potřebujeme.Ušetřené peníze znamenají  finanční jistotu při neočekavaných situacích jako jsou nehody, umrtí, nahlé rozbité spotřebiče v domacnosti ,kotel apod. Můžete je použít pro své ratolesti ke studiu ,v dospělosti nebo si sami sobě šetřit na stáří a luxusní dovolená v exotické zemi by taky neemusel být k zahození.

Možnosti jak nakládat s ušetrenimi penězi je mnoho ale jake jsou 3 nejvhodnější investice?

1)Vlastní dům
Nejlepší a nejvýhodnější investice je vlastní bydlení. Koupě vlastního baráčku kde v klidu budete vychovávat své ratolesti. Nebudete se už nikdy muset bát že jednou přijde domácí a v ruce bude držet vypovední lhůtu z Vašeho pronajmutého bydlení. Invetice do vlastního bydlení však  nese své pro a proti. Koupi vlastního domu nastávají majiteli další finanční výdaje spjaté s novým domovem. O barák se člověk zkratka musí více starat aby jak se říká mu nespadl jednoho dne na hlavu.

2)Životní pojištění
Nikdy nemužete vědět co se kdy a kde může komukoliv z nás stát. Je to investice která slouží jako pojistka pro Vás ,případně  pro Vaši rodinu při nečekaným umrtí nebo nebezpečné nehodě kdy se pak nebudete moci sami o sebe postarat. Životní pojištění by si měl každý sjednat, někdy není špatné myslet v těhle ohledech sám na sebe.

3)Podnikání
Pokud jste si jistí v podnikání nebylo by špatné jednou risknout a vložit své finance do svého vlastního podniku/firmy stačí mít jen nápad a dobře se rozhlédnout po trhu  a můžete se pustit do víru a konkurence podnikání. Tato investice by se Vám mohla vyplatit a zabezpečit Vás na celý život.
Nebo se Vám naopak nevyplatí ale neztracejte hlavu možností jak investovat své ušetřené finance je opravdu nespočet a nic Vám nebrání je využít.