Komfort, co nečekáte

Myslíte, že potřebné zázemí a komfort Vám může poskytnout pouze a jenom hotel? Myslíte, že pouze bydlení v soukromí přinese uživateli klid a místo pro sebe? Možná ano, to samozřejmě není nic neobvyklého, ale každého většinou zajímá za kolik? Za kolik se ubytuje a co všechno za svoje finance obdrží. Když nemůžete, anebo jen jednoduše nechcete platit víc, než je nutné, je tady skvělé a přímo se nabízející řešení situace. Ubytovna praha, je přesně to, co jste hledali! Klidné místo, veškeré potřebné zázemí, dostupnost MHD a metra. A to všechno prakticky za lidové ceny! Zdá se Vám to v dnešní době neskutečné? Běžte a přesvědčte se sami! Přesvědčte se, že můžete žít na úrovni a přitom nevynakládat měsíčně nesmyslné částky.

potřebné ubytovací zázemí

Comfort, nebo standard?

Připravili jsme pokoje, jak pro méně náročnou klientelu, tak i pro ty nejnáročnější. Můžete si jednoduše vybrat ze dvou kategorií ubytování a zároveň tak čerpat služby, které se na ně vážou. Seznamte se na našich stránkách s možností, která se tady vyloženě nabízí. Žádný oprýskaný a opotřebovaný nábytek, moderní, praktické vybavení, samozřejmě včetně spotřebičů a televize. Nemusíte si nic vozit, dokupovat, shánět, najdete tady veškeré pohodlí, na které jste zvyklí. Je zbytečné draze platit to stejné, nebo ještě horší! Pokoje jsou většinou dvou až čtyřlůžkové, takže je můžete obývat s celou partou kamarádů, nebo celou rodinou. Pokud se ptáte, jak si tedy zajistit kvalitní bydlení, otázka je zcela jednoduchá.
bydlení s potřebným komfortem
Stačí na našich stránkách vyplnit kontaktní formulář a včas si rezervovat místo. Kapacita zařízení samozřejmě není nafukovací, máme řadu trvale ubytovaných hostů. Proto neváhejte ani minutu a včas zabukujte požadovaný počet lůžek. Skvělá příležitost, jak si zajistit místo pro dovolenou, služební cestu, nebo dlouhodobou možnost při pracovních, nebo studijních povinnostech v hlavním městě. Ceny, které garantujeme a držíme, musí přesvědčit opravdu každého! Ubytovat se v pěkném, čistém prostředí, čerpat veškeré nabízené výhody a to ještě za velmi příznivý peníz, je nabídka, která se neodmítá!