Časté otázky

Pokud existuje místo, kam v dnešní době chodí velká spousta lidí, pak je to JumpPark. Není se také čemu divit, jelikož dokáže nabídnout mnohé a to pro různé věkové kategorie. Zaskákat si totiž mohou jak velcí, tak i malí. Jestli je ale něco, na co je potřeba dávat velký pozor, pak je to hlavně bezpečnost. Je totiž více než důležité, aby lidé dodržovali bezpečnostní pokyny, kterých rozhodně není málo.
Jestliže jste v JumpParku ještě nikdy nebyli, pak vám doporučujeme, abyste si pokyny pročetli a to na oficiálních stránkách, abyste věděli, co se smí a co naopak ne. Můžete se díky tomu vyhnout tomu, že by vás někdo upozorňoval a následně z JumpParku vyvedl. O něco takového jistě nestojíte.připojení na wi-fi.jpg
Jestli je něco, co je pro zakladatele důležité, pak je to zábava, kterou by nemělo nic narušit.
Objevují se ale také časté otázky brno.jumppark, kterých rozhodně není málo.
Patří mezi ně například, zda se v JumpParku nachází připojení na internet. Odpověď je samozřejmě více než jasná. Nachází. V dnešní době je připojení na internet prakticky všude, takže se rozhodně nemusíte bát, že pokud byste zrovna něco potřebovali nutně zjistit, tak byste to nezjistili.
Některé otázky se také týkají slev pro skupiny. JumpPark skutečně takové slevy poskytuje, ale je zde určený minimální počet osob, který se musí ve skupině nacházet.
Ano, skutečně jsou zde také šatny a sprchy. Vše je navíc rozděleno na dámskou a také pánskou část, takže se není čeho obávat.skákání.png
Co se týká jídla, určitě máte možnost využít bufet, ve kterém je možné zakoupit vše, na co budete mít zrovna chuť.
Lidé se také často ptají na to, jestli mají možnost skákat pouze jednu hodinu, nebo mnohem déle. Samozřejmě je možné skákat déle, pokud si další hodiny zarezervujete, ale mnohdy se stává, že člověk není schopen skákat ani celou hodinu a to z toho důvodu, že skákání je velmi náročné a také vyčerpávající.
Pokud by vás zajímaly ještě jiné otázky a odpovědi, pak zkuste navštívit oficiální stránky JumpParku, kde budou jistě zodpovězeny.